JOSÉ ANTONIO ORUETA IBARROLA

9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/29 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/29 - 2013/02/20

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/20 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2011/06/15