NOGALES PRIETO, JON PABLO

PSOE PSE-EE
Bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/07/16 - Gaurdaino

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2019/07/17 - Gaurdaino

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasun, Lankidetza eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Errepideen Foru Sareko gasitasun handiko errepideen finantzazio - eta kudeaketa - sistemari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/10/14 - 2020/10/19

Errepideen Foru Sareko gasitasun handiko errepideen finantzazio - eta kudeaketa - sistemari buruzko ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2020 /10/19 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2016/02/03 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/02/04 - 2016/03/10

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/02/04 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2016/03/10 - 2019/04/02

Tokiko entitateen finantzazioari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/01/19 - 2018/06/15

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/02/08 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2016/02/03