LEZA DE LA LLERA, JON IÑAKI

EH BILDU
(Baja)
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/10/23 - 2021/02/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/10/31 - 2019/11/08

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/11/08 - 2021/02/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/01/09 - 2021/02/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/10/23

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2018/03/07 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/03/15 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/03/15 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/03/15 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2018/03/07