VILLANUEVA ZUBIZARRETA, JOKIN

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordeak

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11- 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/09

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2015/06/14