JIMÉNEZ DE ABERASTURI KORTA, ALBERTO

Eusko Alkartasuna
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/02/28

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/02/28

Foru Planaren eta Toki Erakundeen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1987/07/31 - 1991/02/28

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/05/10 - 1991/02/28

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03