DE ANDRÉS GUERRA, JAVIER

Baja
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2016/12/30

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2015/06/18 - 2016/12/30

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2016/12/30

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2016/12/30

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2016/12/30

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/09 - 2016/12/30

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2011/'06/20 - 2011/07/28

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/08/02 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/20 - 2011/06/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20