IZQUIERDO GÓMEZ, EMILIO

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1993/06/23

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1992/01/27

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/06/21 - 1991/07/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Presidentea

Aldia: 1991/07/31 - 1993/06/23

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraukorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/05 - 1993/06/23

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1993/06/23

Batzarkide taldea: UNIDAD ALAVESA

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)