MOYUA PINILLOS, IZASKUN

EAJ-PNV Batzarkide Taldearen Bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Bateraezintasun batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2019/06/19 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/07/16 - Gaurdaino

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasun, Lankidetza eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografia Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2019/10/16

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2019/10/16

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2019/10/16

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bateraezintasunen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2015/07/07 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/07/14 - 2019/06/14

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/19

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/19

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/19

Ekonomia Garapen eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/10/18 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18