LECUONA LÓPEZ DE ROBLES, ITZIAR

EH BILDU
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Euskara, Kirol eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/29 - 2013/02/20

Euskara, Kirol eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/20 - 2013/10/11

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15