AMESTOY ALONSO, ITZIAR

Baja
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2009/06/14 - 2019/09/27

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2019/09/27

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2019/09/27

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14