ITURRITXA VÉLEZ DE ELBURGO, ÁLVARO

7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2003/06/25 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraukorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2007/06/20

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/09/23 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/10/17 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 16/07/1993 - 04/04/1995

Foru Planaren, Toki Entitateen eta Hirigintzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/10/17 - 1995/04/04

Foru Erregimenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/09/28 - 1995/04/04

Batzarkide taldea: EUSKO JELTZALEAK

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/09/23

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)