IRABIEN MARIGORTA, MIREN JOSUNE

EAJ PNV
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2007/06/20

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/12/22

Foru Gobernu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/16