GIL ORIVE, IGNACIO

9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2012/01/23 - 2015/03/31

Toki Administrazioko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/01/27 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/01/27 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/01/27 - 2012/10/26

Obra eta Zerbitzuen Foru Plana arautzen duen Foru Arau Proposamenari buruzko txostena egiteko batzorde legegilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/03 - 2012/10/15

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña Alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2012/01/23

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/09/29 - 2004/04/07

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2004/04/07

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2004/04/07

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2004/04/07

Ureztaketen eta Uraren Plan Integralaren batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/02/11 - 2004/04/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/09/29