ORUETA DOMÍNGUEZ, IELTXU

EH BILDU
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/03/15

Euskara, kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/03/15

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2015/06/18