IBARRETXE MARKUARTU, JUAN JOSÉ

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko bilkura

Kargua: Presidentea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Mahaia

Kargua: Presidentea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Presidentea

Aldia: 1987/07/13 - 1991/06/17

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Presidentea

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1986/09/30

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1986/09/30

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1986/09/30

Osoko bilkura

Kargua: Presidentea

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Mahaia

Kargua: Presidentea

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Presidentea

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Presidentea

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24