IBÁÑEZ DE MATAUCO CUETO, JESÚS IGNACIO

Eusko Alkartasuna
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1991/04/01

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/02/09 - 1991/04/01

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/02/09 - 1991/04/01

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Foru Eraentza eta Udal Aferetarako Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07 (EAJ Batzarkide Taldea)