HERRERO ROMERO, JULIO

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1995/10/09

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua: (BAJA)

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/01 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/22 - 1995/04/04

Herri Lan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Foru Planaren, Toki Entitateen eta Hirigintzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Santuaren Etxeari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/09/26 - 1995/04/04

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17