HERNÁEZ RAMÍREZ, CARLOS

PSOE PSE-EE
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Foru Eraentza eta Udal Aferetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1984/11/09 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/05/24