GUEVARA SALETA, EMILIO

PSOE PSE-EE
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2005/04/18

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/06/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/06/15

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/09/19

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2003/06/13

BATZAR NAGUSIETAKO LEHENDAKARIA, ERREGIO ORDEZKARI GISA

Kargua:

Aldia:

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07 - 1980/02/16