ORTIZ DE GUINEA VEA MURGUIA, GORKA

Bozeramailea
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 -2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2011/06/20 - 2015/03/31

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/07/12

Fiskalitateari buruzko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/10/24 - 2013/03/14

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Batzordeburuordea

Aldia: 2013/07/12 - 2015/03/31

Ondasun higiezinen katastro-balioa eta horiek kalkulatzeko irizpide teknikoak kalkulatzeko, baita balore horrekin lotutako foru arauak aztertzeko Ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2014/03/20 - 2015/03/31

Foru Administrazioaren gardentasunari, parte-hartzeari eta informazioaren eskuragarritasunari buruzko foru arau proposamenaren inguruan informazio emateko Ponentzia legegilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/05/30 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15