GIRBAU GARCÍA, JUAN CARLOS

PSOE PSE-EE
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1987/09/21

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1987/09/21

Foru Planaren, Toki Entitateen eta Hirigintzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1987/09/21

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1983/05/24 - 1985/01/25

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1985/01/18 - 1987/04/15

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24