LUZURIAGA SÁNCHEZ, GERARDO

EH BILDU
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2013/09/24 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/10/11 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/10/11 - 2013/11/14

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburuordea

Aldia: 2013/11/14 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2013/09/24