GAUNA CABALLERO, JOSÉ JAVIER

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/06/21 - 1995/04/04

Foru Planaren, Toki Entitateen eta Hirigintzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1991/06/25 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17