GARÍN FERNÁNDEZ DE PIÉROLA, RAMÓN

Arabar Batasuna
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/29 - 1997/09/22

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1995/09/12 - 1997/09/19

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1997/09/22

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1997/09/22

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1997/09/22

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/29

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/05 - 1995/06/22

Santuaren Etxeari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/09/26 - 1994/12/10

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17