GARCÍA TREVIJANO, ISIDORO

PSOE PSE-EE
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1995/04/04

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1995/04/04

Foru Planaren, Toki Entitateen eta Hirigintzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/07 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/09/21 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1989/05/15 - 1991/04/01

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/07/05 - 1991/04/01

Foru Planaren eta Toki Entitateen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/07/05 - 1991/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/07/05 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1989/05/15