GARCÍA RUIZ, JAVIER

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1994/02/28 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/02/28 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/02/28 - 1995/04/04

Foru Planaren eta Toki Entitateen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/02/28 - 1995/04/04

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/02/15 - 1995/04/04

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1995/01/23 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1994/02/28