GARCÍA HIDALGO, VICTORIANO

PSOE PSE-EE
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1987/07/03 - 1989/04/14

Mahaia

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1987/07/03 - 1989/04/14

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1987/07/13 - 1989/04/14

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1987/07/31 - 1989/04/14

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1989/04/14

Foru Planaren eta Toki Entitateen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1989/04/14

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/07/03

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzorde

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Foru Eraentza eta Udal Aferetarako Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24