GARCÍA DE ACILU SÁEZ DE ARGANDOÑA, IÑAKI KEPA

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/07/03

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/03/07

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24