BARAÑANO URQUIJO, GAIZKA

EH BILDU
9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2013/01/18

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/01/18

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/01/18

Hautesbarrutia: Aiara/Ayala

Kargua hartzea: 2011/06/15