ARGOTE URCELAY, FRANCISCO JAVIER

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 14/06/2019 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 16/09/2019 - Gaurdaino

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/01/09 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2019/06/14