FRANCISCO DE BORJA MONJE FRÍAS

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Errepideen Foru Sareko gasitasun handiko errepideen finantzazio - eta kudeaketa - sistemari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/02/28 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria - Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18