FERNÁNDEZ DE PINEDO ECHEZARRA, Mª CARMEN DORA

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Herri Lan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/04 - 1995/06/22

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/09/30 - 1995/06/22

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17