FERNÁNDEZ DE JÁUREGUI SÁEZ DE NANCLARES, ARANTZA

Eusko Alkartasuna
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1996/04/01 - 1999/07/06

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/04/02 - 1999/04/21

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/04/02 - 1999/04/21

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/05/02 - 1999/07/06

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1996/04/01