FERNÁNDEZ DE AÑASTRO ALEGRÍA, SEBASTIÁN

PSOE PSE-EE
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1994/07/15 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/09/22 - 1995/04/04

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/03/02 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1994/07/15