ANZIZAR FAYANAS, FERMÍN

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/07 - 1995/06/22

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Herri Lan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Batzarkide taldea: EUSKO JELTZALEAK

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)