ETXEBARRIA AKAITURRI, ALAITZ

2008/05/06an eten egin zen EAE/ANV batzarkide taldea, ebazpen judizialaren bidez
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Batzarkide taldea: MISTO // EAE/ANV (2008/05/06ra arte)

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)