ESTIVARIZ ARRAIZ, JOSÉ ANTONIO

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1993/07/05 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/09/29 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/07/16 - 1995/04/04

Batzarkide taldea: UNIDAD ALAVESA

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1993/07/05