ESCONDRILLAS SANTA MARÍA, JOSÉ LUIS

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1994/11/10 - 1995/06/22

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/03/02 - 1995/06/22

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/11/14 - 1995/06/22

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1994/11/10