LÓPEZ DE FORONDA ORTIZ DE URBINA, ELOY

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2023/04/04

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/11/18 - 2023/04/04

Batzarkide taldea: ARABAKO POPULARRAK

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11

Batzarkide taldea: ARABAKO POPULARRAK

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/11 - 2015/03/31

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/01/13

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/06/18

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Toki Erakundeak Finantzatzeko Foru Funtsa arautzen duen Foru Araua aldatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/07 - 2015/03/31

Arabako Lanak Foru Sozietate Publikoak langileen kudeaketaren eta obren kontratazioaren arloetan egindako jarduketei buruzko ikerketa-batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/12/18 - 2015/03/12

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/20 - 2010/09/30

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2007/06/20

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2003/07711

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua: (BAJA)

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2003/06/13

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)