EIZMENDI ZIALTZETA, JESÚS MARÍA

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/07/06

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Toki Entitateen Batzordea eta Sustapen Ekonomikoa

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06/07

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Batzarkide taldea: EUSKO JELTZALEAK

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1994/02/28 - 1995/04/04

Kultura eta Kirol Batzordea Comisión de Cultura y Deportes

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/03/18 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/03/18 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/03/18 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/03/18 - 1995/04/04

“Santuaren Etxea”-ri buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/09/26 - 1995/04/04

Batzarkide taldea: EUSKO JELTZALEAK

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1994/02/28