ECHEVARRÍA ITURRATE, AINHOA

EAJ PNV
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/12/22 - 2007/04/03

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomikoaren eta Berrikuntzaren Kudeaketaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13