ECHEVARRÍA DAUBAGNA, MIGUEL ÁNGEL

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/02/08 - 1987/04/15

Laudioko saihesbidea eta Gasteizko ingurabidea eraikitzeko lanen handitze eta bideratzeen arrazoiak aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1987/02/03 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hauteskunde Arauen Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1982/06/29 - 1983/05/24

Batzorde Iraunkorra

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/04/06 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07