DUEÑAS CRESPO, GERMÁN

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1995/06/11

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1991/12/23

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/12/23

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/12/23

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/12/23

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17