DOMAICA RUIZ DE ARCAUTE, ANA ISABEL

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Toki Administrazioko eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Toki Administrazioko eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/01/31 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/01/31

Gazteria eta Gizarte Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/25 - 2007/10/08

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/21 - 2007/10/08

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2007/06/20