DEL PALACIO ALONSO, JOSÉ MARÍA

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/06/23 - 1999/04/21

Toki Entitateen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/26 - 1999/04/21

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22