DE ORAÁ OLEAGA, PABLO

PSOE PSE-EE
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 20/05/2004

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/05/20

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/05/20

Sustapen Ekonomikoaren eta Berrikuntzaren Kudeaketaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2003/09/19 - 2004/05/20

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/05/20

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13