DE OLAMENDI LÓPEZ DE MURGA, PEDRO MARÍA

Batzarkide Talde Independentea
1. legegintzaldia (1979-1983)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hauteskunde Arauen Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1982/06/29 - 1983/05/24

Batzorde Iraunkorra

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/04/06 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07