DE CORTÁZAR LARREA, BENIGNO

Arabar Batasuna
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Mahaia

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 1991/06/25 - 1995/06/22

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 2. batzordeburua

Aldia: 1991/07/05 - 1995/06/22

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1986/09/30

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24