ROMERO CAMPOS, DAVID

PSE-EE
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografia Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/05/13

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/05/13

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/05/13 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/10/05 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Berdintasun Batzordeburua

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

A.L.H.-aren kultura garatzeko Plan Estrategikoa egin eta aurkezteko Ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2013/03/08 - 2015/03/31

Foru Administrazioaren gardentasunari, parte-hartzeari eta informazioaren eskuragarritasunari buruzko foru arau proposamenaren inguruan informazio emateko Ponentzia legegilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2014/05/30 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Nekazaritzako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/10 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/10 - 2011/03/29

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/10 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/10/08