RODRÍGUEZ LLINARES, DAVID

Bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografia Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2021/10/01

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Errepideen Foru Sareko gasitasun handiko errepideen finantzazio - eta kudeaketa - sistemari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/02/17 - Gaurdaino

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/09/30 - Gaurdaino

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2021/09/22 - Gaurdaino

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasun, Lankidetza eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2021/10/01 - Gaurdaino

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2021/10/01 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: Elkarrekin Araba - Podemos / Ezker Anitua / Equo

Kargua: Bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14